Skip to main content

Akcesoria do spa

Oferuje szeroką gamę wysokiej jakości akcesoriów do spa i jacuzzi. Wśród nich znajduje się między innymi hydroterapia do spa Microsilk, która wykorzystuje właściwości pęcherzyków wody do masażu i pielęgnacji skóry oraz moduł wi-fi do spa umożliwiający zdalne sterowanie urządzeniem za pomocą telefonu lub tabletu. Zależy ci na tym, żeby woda w twoim spa była stale utrzymywana w dobrej jakości? Zamów elektroniczny pomiar jakości wody Blue Connect Plus Gold albo Blue Connect Go, które pozwolą ci na bieżąco monitorować stan wody w spa bądź basenie.

Produkty te zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby zwiększyć komfort i funkcjonalność każdego spa, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla osób szukających relaksu i odprężenia w zaciszu własnego domu. Zapoznaj się z opisem reszty akcesoriów z naszej oferty oraz części, takich jak pompy do jacuzzi.

Akcesoria do jacuzzi

Sprzedajemy różnorodne akcesoria przeznaczone do jacuzzi. W naszym sklepie znajdziesz na przykład poręcze zwiększające bezpieczeństwo użytkowania jacuzzi, uchwyty na ręcznik oraz uchwyty do pokrywy jacuzzi, które ułatwiają jej otwieranie i zamykanie. Chcesz, żeby woda, w której się kąpiesz była odpowiednio czysta i bezpieczna? Kup system słonej wody do jacuzzi do uzyskiwania miękkiej i czystej wody lub automatyczny podajnik chloru zapewniający jej optymalną czystość.

Schodki do jacuzzi

Aby wygodnie wejść i wyjść z wody, należy zaopatrzyć się w odpowiednie schodki do jacuzzi. Prowadzimy sprzedaż kompozytowych szarych schodków, które są nie tylko estetyczne, ale również bardzo praktyczne. Schodki te wykonano z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Bardzo łatwo się je montuje i demontuje.

Grzałki do jacuzzi

Grzałki do jacuzzi dostępne w naszym sklepie to produkty wysokiej jakości, które zapewniają szybkie i efektywne podgrzewanie wody. Zamów wytrzymałą grzałkę tytanową do jacuzzi, jeśli używasz słonej wody lub chloru, ponieważ to tworzywo jest odporne na ich działanie. Natomiast dodatkowa grzałka Balboa o mocy 3 kW skraca o połowę czas podgrzewania wody, wpływając na mniejszy pobór ciepła. Szukasz alternatywy dla grzałek? W tym wypadku możemy ci zaoferować zawory do podłączania zewnętrznego źródła ciepła, tj. pompy czy panele słoneczne, bez konieczności używania grzałek elektrycznych. Pozwalają one na zamknięcie zewnętrznego źródła ciepła i korzystanie ze spa.

Masz pytania dotyczące poszczególnych produktów? Skontaktuj się z nami!