Skip to main content

Firma SPA Company to partner duńskiej firmy Spa Kompagniet.dk , która funkcjonuje na rynku Duńskim od 19 lat.  Spa Kompagniet jest jedną z największych firm w całej Skandynawii, zajmującą się produkcją i sprzedażą produktów z branży Wellness. Firma sygnuje swoje produkty Spa nazwą Nordkap. Specjalizujemy się w produkcji mini basenów, jacuzzi ogrodowych,  jak również wanien z hydromasażem do łazienek.

15 letnie doświadczenie pracy dla producenta SPA Nordkap  przenieśliśmy na polski rynek i mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę SPA. Jesteśmy  wykwalifikowanym  zespołem z długoletnim doświadczeniem. Przeprowadzimy Państwa bezpiecznie przez cały proces zakupu,  począwszy od dobrania odpowiedniego modelu,  zmodernizowania go pod indywidualne potrzeby klienta, zakończywszy na montażu i serwisie.

Spa Nordkap wyróżnia niepowtarzalny skandynawski design,  bardzo dobre ocieplenie niecki wanny, paneli oraz dna jacuzzi. Do produkcji stosowane są najwyższej jakości materiały: akryl amerykańskiej firmy Aristech – od spodu ocieplony pianką ok. 3 cm, natomiast  za sterowanie SPA jacuzzi odpowiada niezawodny system Balboa USA, co daje gwarancję długoletniego i bezawaryjnego użytkowania Spa

Dodatkowo mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie po zakupie – oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Dysponujemy magazynem części zamiennych o powierzchni 400m2, dzięki któremu możemy zapewnić Państwa, iż nawet wycofane modele Spa zostaną bez problemu naprawione.

Dzięki temu, że nasz towar wysyłany jest bezpośrednio od producenta, możemy zagwarantować Państwu najlepsze ceny zakupu produktów SPA na rynku.
Nasz magazyn o powierzchni 10 000 m2 to gwarancja szybkiej, taniej  i bezpiecznej dostawy. Czas oczekiwania na dostawę od momentu złożenia zamówienia wynosi ok. 5 dni roboczych.

Stawiamy na wysokie wymagania jakościowe, dotyczące zarówno funkcjonalności jak i materiałów używanych do produkcji SPA. To sprawia ,że firma SPA Company jest twoim bezpiecznym wyborem.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze jacuzzi do Twojego ogrodu?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania